Головна » 2009 » Липень » 6 » Сезон завершено!
17:29
Сезон завершено!
Вчора відбулась остання гра чемпіонату області сезону 2008- 2009, Колос приймав команду Спартак з Вінниці.
Ця гра, по суті, не могла вплинути на турнірне становище, однак перед своїми вболівальниками можлива лише перемога.
Гра розпочалася дещо нервово - гравцям занадто хотілось відзначитись та й пішов короткочасний але потужний дощ. Гравці Колоса мали ряд непоганих моментів після яких потрапляли то в штангу, то в перекладину, але м’яч вперто не хотів потрапляти у ворота. Як наслідок перший тайм минув, а на табло рахунок 0:0.
В другому таймі Колос підсилив натиск, атаки накочувались одна за одною, та гол змогли забити гості - після навісу з флангу Василя Копитка м’яч у власні ворота зрізав захисник Вінничан.
Колос на цьому не зупинився і в одній з атак Володимир Поліщук втік від захисників і потужно пробив в ближній верхній кут воріт - воротар був безсилий. За всю гру в Спартака можна відзначити гострий удар зі штрафного в нижній кут воріт, який не без зусиль парирував Радислав Каландей, що в цей день захищав ворота.
Гру завершено, 2:0 перемога!
Далі було нагородження кращих гравців зустрічі (Володимир Поліщук та воротар Спартака), та гравців Колоса за вдалий виступ у чемпіонаті привітали керівник апарату райдержадміністрації С.Ладан, голова районної ради П.Іванцов, представники обласної федерації футболу.    Гравцям було вручено грамоти та цінні призи.
Декілька слів дяки вболівальникам, які палко підтримували команду на протязі матчу та й усього сезону, велике Вам спасибі!!!
То ж сезон завершено Колос посів 4 місце! В другому колі зазнав лише одніє поразки, 3 нічиї та 7 перемог.