Головна » 2009 » Жовтень » 9 » Перемога, де ти?
16:37
Перемога, де ти?
Домашній матч проти Ниви з Тростянця Колос провів 07 жовтня.
Суперники в турнірній таблиці майже рівні, тому обом необхідна була перемога. Початок гри видався вдалим для Колоса - розрізною передачею з лівого флангу Радислав Каландей вивів Володимира Поліщука віч-на-віч з голкіпером суперника і він не схибив.  Пізніше, лише в першому таймі Володимир Поліщук мав ще, принаймні дві аналогічні нагоди для взяття воріт, та, на жаль, не зміг їх реалізувати. Натомість гості провели декілька небезпечних атак, користуючись неузгодженістю захисту: одного разу майже з лінії воріт ударом головою не потрапив у рамку; вдруге було щось схоже на вихід сам-на-сам і знову вище воріт. Та в решті-решт м’яч таки потрапив до сітки воріт Колоса - після дещо сумбурних дій, як нападника, так і захисників і воротаря. 1:1 завершився перший тайм. В другому таймі гра дещо змінилась - Нива більше атакувала, хоча й не мала особливо гострих моментів. Колос діяв якось сумбурно, іноді на відбій, однак декілька атак таки було проведено, які заслуговують на увагу: не реалізували виходи Андрій Дончевський, та двічі Володимир Поліщук...  Рахунок на табло 1:1, а на душі неприємний осад від втраченої перемоги.

Наступна гра 10 жовтня в Крижополі.

В цьому турі перші очки втратив лідер - "Тирас" Ямпіль зіграв у нічию з "Соколом" у Гайсині.

14 ФК «Будівельник» (Гнівань) 8 0 0 8 5:41 0

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 560 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 5.0/1