Головна » 2010 » Липень » 12 » Малий футбол
09:02
Малий футбол

Район малий футбол У суботу, 10 липня, в смт Муровані Курилівці відбулись районні сільські спортивні ігри  з малого футболу присвячені 65-річниці від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 41-45 рр. та 60-річчя ФСТ "Колос”, які зібрали 8 команд на смарагдовому газоні стадіону "Колос”. Жеребкування розподілило команди на такі дві групи:

І

В першій групі команда "Колос”, складена із "кістяку” ФК "Колос” впевнено посіла перше місце та вийшла до фіналу перегравши усіх суперників на своєму шляху. Друге місце і шанс поборотись за третє місце турніру виборола команда "Факел”.

В другій групі все було більш заплутано, і до останнього туру не було відомо фіналіста. Ним виявилась команда с.Рівне, яка набрала 7 очок перегравши Надднісрянське 2-0,  мінімально 1-0 Вербовець та зігравши унічию з Володимирівкою1-1. Другими стала команда с.Надднісрянське набравши 6 очок.

Отже в матчі за третє місце  зустрілись  "Факел” Муровані Курилівці проти с.Наддністрянського, де в запеклій боротьбі перемогли мурованокурилівчани 2:1.

У фіналі зустрілись "Колос” та команда с.Рівне. Виснажившись турнірною боротьбою футболісти з с.Рівне не змогли достойно протистояти досвідченим гравцям "Колоса” (Р.Каландей, В.Копитко, В.Мороз, А.Дончевський, О.Москалюк, П.Попик, А.Вагалюк, Б.Пилипчук) — остаточний рахунок 5:1.

Команди призери та кращі гравці команд були нагороджені грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації та ФСТ "Колос” під ігідою яких проходили ці змагання. Ними стали: