Головна » 2012 » Квітень » 9 » ФК Колос - ФК Бар
09:57
ФК Колос - ФК Бар
Учора, 8 квітня 2012 року, Колос приймав ФК Бар. В мокру, дещо прохолодну погоду гра видалась гарячою. В першому таймі господарі чи то призвичаювались до поля, чи то один-до-одного, та діяли дещо мляво хоча і створили декілька небезпечних моментів (вихід сам-на-сам О.Стозуба, небезпечні проходи О.Пивоварова та П.Попика). Однак на переву йшли програючи 0-2. Не впевнена, безвідповідальна гра на виході воротаря Р.Карапетяна спочатку дозволила нападнику барчан вкотити м’яч у пусті ворота, а потім зовсім курйозний м’яч (щоправда кручений) ледве докотившись до воріт пересік їх лінію.
В другому таймі вже з початку кардинально змінилась - атаки мурованокурилівчан носили вже більш змістовний характер, були більш агресивними, що й принесло свої плоди. Спочатку розігравши комбінацію на лівому фланзі П.Попик зробив навіс, а М.Крикливий вдало його замкнув головою. На цьому Колос не зупинився і продовжував атакувати, однак після вилученя воротаря Р.Карапетяна (в дещо сумнівному епізоді - зловив м’яч в руки, але по слизькому газоні виїхав за межі штрафного майданчика - це максимум жовта!!!) це було робити все важче. Дещо не вистачило холоднокровності О.Стозубу, який добивав м’яч уже майже в пусті ворота, М.Бринзюку, П.Попику.
На жаль, не виправдана поразка в рідних стінах.
Наступна гра в суботу 14 квітня в Тростянці проти місцевої Ниви.

Результати туру та турнірна таблиця

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 405 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 0.0/0