Головна » 2009 » Жовтень » 12 » Це просто жах
11:47
Це просто жах
В суботу, 12 жовтня, Колос гостював у Крижополі, зустрічаючись з командою Кряж-Агро.
Гра розпочалась у рівній боротьбі, але першим вдалось відзначитись Колосу: на побачення з голкіпером вийшов В.Поліщук і не схибив. Обидві команди мали не погані моменти (Крижопільці не реалізували пенальті), та перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь Колоса.
В другому таймі Колос наче підмінили - пасивна гра у відборі, незчисленна кількість помилок у захисті, та й і воротаря - і, як наслідок 5-1 на користь Кряж-Агро. Про причини не хочеться писати, кожен сам повинен зробити висновки, та хочеться побажати щоб таке більше не повторювалось...

Наступна гра 17 жовтня проти абсолютного аутсайдера вищої ліги "Будівелька" з Гнівані, якщо вже й у них не вигравати - то я вже не знаю...
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 537 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 5.0/1