Головна » 2009 » Жовтень » 5 » Відступати нікуди
21:18
Відступати нікуди
3 жовтня відбувся черговий тур. Колос гостював у Шаргороді. Гра почалась для Колоса не досить вдало - вже на 30 секунді зустрічі пропустили гол внаслідок неузгодженості захисників. Надалі ФК Шаргород, в першому таймі гольових моментів і не мав, натомість Колос провів ряд вдалих атак: Радислав Каландей двічі пробивав після прострілів, раз головою після кутового; Андрій Дончевський поцілив у поперечину ударом головою; Володимир Поліщук виходив з голкіпером майже сам-на-сам; одного разу м’яч таки побував у сітці воріт (головою забив Богдан Пилипчук) однак лайнсмен зафіксував офсайд (на мою суб’єктивну думку, якого й не було), та інші, однак рахунок залишився незмінним.
У другому таймі Колос знову пропустив безглуздий гол і треба було відігрувати вже два м’ячі. Один таки вдалось відвитати: на розрізну передачу Радислава Каландея відгукнувся Роман Стаднйчук, якого зупинили недозволеним прийомом у штрафному майданчику - пенальті. Його взявся бити і реалізував "постраждалий".
1:2 виїзна поразка - шкода, адже по такій грі необхідно було брати принаймні очко.

Наступна гра 7 жовтня в Мурованих Курилівцях проти Ниви з Тростянця.

Турнірна таблиця станом на 5 жовтня після рішення КДК ВСГО «ОФФ» дещо видозмінилась,
Жмеринка знялась зі змагань, і дві технічні поразки для КОзятина, та одна для Гайсина.
14 ФК «Будівельник» (Гнівань) 8 0 0 8 5:41 0

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 712 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 5.0/1