Головна » 2013 » Вересень » 8 » "Колос" провів два тури першості області
19:54
"Колос" провів два тури першості області
Стартувала нова першість області з футболу сезону 2013 - 2014 років. Цього разу вона проводиться в дещо новому форматі - дві зональні групи. "Колос" провів вже два тури на виїзді проти Кукавського "Патріоту" та вдома проти ФК "Бар".
В першій зустрічі поступились досить сильній команді 5:2. Сил стримувати атаки господарів вистачило лише на перший тайм...
Цими вихідними 08 вересня, зустрілись з барчанами. В першому таймі "Колос" мав беззаперечну перевагу, створив 4 - 5 гольових моментів, однак після прикрої помилки у захисті прийшлось ще й відіграватись (єдиний удар гостей по воротах за увесь тайм увінався голом). Свою чергову нагоду використав М.Тюрін, який влучним ударом головою зрівняв рахунок.
В другому таймі мурованокурилівчан як підмінили - гострота попереду зникла, боротьба в центрі поля в більшості програється, як наслідок - повна втрата ініціативи. До завершення гри рахунок не змінився 1:1. Ця гра, це більше втрачені два очки - ніж здобуте одне...
Отож наступна гра проти так званих "земляків" з Лучинця в с.Сугаки 15 вересня, які досить не погано стартували у першості.