Головна » 2012 » Листопад » 1 » "Колос" МК - "Колос" Жмеринський район
14:53
"Колос" МК - "Колос" Жмеринський район
31 жовтня в Мурованих Курилівцях відбулося "колосовське" дербі.

Гра видалась досить жорсткою, місцями брутальною та й багатою на голи. Перший тайм пройшов у боротьбі, було створено чимало моментів (в основному біля воріт жмеринчан) та завершився нульовою нічиєю.

В другому таймі оборона гостей стала більше помилятись і вже на початку тайму Р. Братчук, вийшовши сам-на-сам, вивів мурованокурилівчан вперед. На цьому господарі не зупинились і накочували хвилі своїх атак, гості ж подекуди намагались контр-атакувати.
Вдруге відзначився Р.Братчук та зробив дубль в матчі в схожій ситуації.
Вже під завісу матчу гості залишились у меншості (було вилучено голкіпера) і призначено пенальті. Його реалізував, хоч і не досить впевнено, В.Мізірійчук.

На останніх хвилинах матчу гості зуміли відквитати один м’яч після помилки захисників, які цього дня грали досить надійно.
Остаточний рахунок матчу 3:1. Довгоочікувана перемога і досить-таки не погана гра тішить вболівальника...
Після цієї перемоги "Колос" МК покинув (сподіваюсь назавжди) останню сходинку турнірної таблиці. Попереду гра у Глухівцях проти "Променя" та вдома з "Будівельником" з Іллінців.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 541 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 5.0/2