Головна » 2009 » Червень » 1 » Це Вам не Аргентина - Ямайка!
17:06
Це Вам не Аргентина - Ямайка!
31 травня, на стадіоні Колос, після майже місячної перерви, відбулась календарна гра Колос - "Промінь" Глухівці.
Чемпіонат прямує до завершення, тому обом командам необхідні були очки. Стартував Колос не дуже впевнено, відчувалась нервозність, адже суперник сильний, та й осоромитись перед своїми вболівальниками не хотілось. Не відкладаючи справи в довгий ящик вже в середині першого тайму Колос повів у рахунку: після чудової комбінації навіс з флангу виконав Андрій Вагалюк, який вдало замкнув Олександр Пивоваров.
Вийшовши вперед, Колос не збавив обертів і після чергового кутового вдало зіграв головою Сергій Матюк: 2-0!
Не пройшло й 10 хвилин і отримавши пас у розріз Сергій Масненький реалізував вихід сам на сам, 3-0! Гру в першому таймі було зроблено, хоча у гравців Колоса було ще ряд чудових гольових моментів.
В середині 2 тайму Володимир Мороз прорвався з центру поля на побачення з голкіпером і не зхибив 4-0!!!
На цьому не зупинившись, Колос розтранжирив ще з десяток моментів, але зміг відзначитись лише раз. Остаточний рахунок 5-0
Дякуємо вболівальникам, які палко підтримували свою команду!!!

Після цієї перемоги Колос перемістився на 4 місце.
Решта результатів туру та турнірна таблиця тут.
Попереду важкі ігри, то ж побажаємо команді удачі. Вперед до нових перемог!

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 673 | Додав: fckolosmk | Рейтинг: 4.7/3